סמנים סולארים

  • סנן
samansolary_image
יצרן: msl

 LightMarK-306

 חברת MSL ממשיכה להניע קדימה את הבטיחות בדרכים תוך שימוש בטכנולוגיה ירוקה וגאה להציג את הסמן הסולארי החדש Lightmark 306  המיועד לסימון מעגלי תנועה בטכנולוגית Ultra-bright led.

הסמן הסולארי מאיר ומגביר את נראותם של מעגלי תנועה למרחק רב
ובכך מקצר את זמן התגובה של הנהגים המתקרבים למעגל התנועה.

m1-new-img-2
יצרן: msl

סמן סולארי

הוא פנס תאורת כביש סולארי (עיני חתול), מתוצרת חברת MSL  המיועד לסימון כל מבנה או מכשול, הדורש את תשומת לב הנהג.. YH-HL-F משלב טכנולוגיה של תאורת LED אקטיבית עם משטח פסיבי (רפלקטור), המחזיר למרחק רב את קרני אור הנשלחים אליו מפנסי הרכב. פנס סימון כביש מסוג YH-HL-F, מופיע במספר תצורת תאורה, ניתן להרכבה מודולארית והוא מתאים לכל יישומי הסימון לתחבורה.

dd1 1
יצרן: msl

LightMarK-DD1 הוא סמן סולארי (עין חתול), מתוצרת חברת MSL, הבנוי כמשטח מהפכני להתקנה בכביש בגובה פני השטח. ונראה למרחקים ארוכים כאילו הותקנה מעל פני השטח. LightMark-DD1 בנוי כיחידה חד כיוונית או דו כיוונית על תוואי  הנסיעה, כאשר הוא מותקן בגובה פני השטח בניגוד לסמנים קונבנציונאליים הבולטים מעל פני המדרכה/כביש. 

העיצוב המיוחד של משטח התאורה הבנוי כמו הולוגרמה, מבטיח כי חרף מיקומה של יחידה בגובה פני השטח האור שהיא פולטת מוקרן בזווית מוגבהת  ונראה למרחקים ארוכים כאילו הותקנה מעל פני השטח בשילוב עם רפלקטורים פסיביים LightMark-DD1 מספק פיתרון איכותי לצורך סימון תיחום הכביש בשעות הלילה, במשך כל ימות השנה.

 

t
יצרן: msl

עיני חתול סולארים ms100

פנס תאורת כביש סולארי  (עיני חתול), חד כיווני מתוצרת חברת MSL, המקובע באספלט ומשמש לסימון פסי הפרדה ושוליים. MS-100 משלב טכנולוגיה של תאורת LED אקטיבית עם משטח פסיבי (רפלקטור), המחזיר למרחק רב את קרני אור הנשלחים אליו מפנסי הרכב. פנס סימון כביש מסוג MS-100, מופיע במספר תצורת תאורה והוא מתאים לרוב יישומי סימון הכביש הקיימים

 

MSL a United Light Group company
ת.ד. 2288 רחובות
מיקוד 76122

טלפונים:
08-9348995
פקס:
08-9457964

מייל:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ספק מורשה משרד הבטחון


 
ליצרת קשר רשמו פרטים
חברה   :
שם פרטי   :
שם משפחה   :
דואל   :
נייד   :
תיאור   :